LM: Juventus lepszy od Lokomotiwu, grali trzej Polacy

Juventus FC wygrał na wyjeździe z Lokomotiwem Moskwa 2:1 (1:1) w meczu 4. kolejki grupy D Ligi Mistrzów. Całe spotkanie rozegrali Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny.

Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie już w 4. minucie. Po uderzeniu Cristiano Ronaldo bramkarz gospodarzy Guilherme wypuścił piłkę z rąk, co wykorzystał Aaron Ramsey i trafił do siatki.

Lokomotiw wyrównał zaledwie osiem minut później. Aleksiej Miranczuk wykorzystał sytuację, że piłka odbiła się od słupka i oddał strzał do pustej bramki.

Juventus zapewnił sobie wygraną w doliczonym czasie gry, kiedy Douglas Costa wykorzystał sytuację sam na sam.

W barwach gości całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. W ekipie z Moskwy po 90 minut spędzili na murawie Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak.

W tabeli grupy D Juventus jest pierwszy z dorobkiem 10 punktów. Lokomotiw zajmuje trzecią pozycję, mając na koncie trzy punkty.