LM: Schalke zremisowało w Londynie z Chelsea, wpadka Sportingu

W środowych meczach pierwszej kolejki grupy G piłkarskiej Ligi Mistrzów, Chelsea FC zremisowała na Stamford Bridge z Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Fabregas, a na jego trafienie odpowiedział Huntelaar. W drugim meczu Maribor podzielił się punktami ze Sportingiem.

Chelsea objęła prowadzenia już w 11. minucie kiedy Hazard obsłużył podaniem Fabregasa, a Cesc pokonał Fahrmanna. Zdarzenie to było kontrowersyjne, gdyż Hiszpan faulował rywala. Sprawiedliwości stało się jednak za dość w drugiej połowie kiedy to wyrównał Huntelaar. Holender również przekroczył przepisy w tej akcji. Co ciekawe, Jose Mourinho postawił od pierwszej minuty na Drogbę, a nie Diego Costę.

W drugim spotkaniu tej grupy Maribor zremisował u siebie ze Sportingiem 1:1. Bramkę dla Portugalczyków zdobył pod koniec spotkania Nani, ale szczęście gości nie trwało długo. W doliczonym czasie gry Patricio dał się pokonać po strzale Zahovicia i mistrzowie Słowenii zdobyli upragniony punkt.