Locatelli: Byłem jak nowy Messi

sports news

Sassuolo Calcio zagra w sobotę na wyjeździe z AC Milan w 26. kolejce włoskiej Serie A. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Manuela Locatelliego, który latem minionego roku odszedł z klubu z San Siro.

21-latkowi przepowiadano wielką karierę w Milanie, kiedy w sezonie 2016/17 przebił się do podstawowego składu. Przed rokiem pomocnik niespodziewanie przeszedł do Sassuolo.

– Miałem kilka dobrych okresów w Milanie. Byłem jak nowy Messi. Moje zdjęcia były na pierwszych stronach gazet, było mnóstwo artykułów, materiałów w telewizji, poświęcona mi była wielka uwaga – powiedział Locetaelli w magazynie „Inside Serie A”.

– Potem pojawiła się krytyka, kiedy rzeczy nie toczyły się dobrze. To mnie bardzo zabolało. To mnie dotknęło. Cierpiałem i przeżywałem trudne chwile – zdradził.

– Dzięki pomocy rodziny i mojej dziewczyny, poradziłem sobie z tym wszystkim. Sassuolo także we mnie wierzyło – stwierdził zawodnik, którego wszyscy pamiętają z kapitalnego zwycięskiego gola strzelonego z dystansu w spotkaniu z Juventusem w październiku 2016 roku. – To odmieniło moje życie – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.