Loew: Drużyna nie zwątpiła, że może wygrać

sports news

Reprezentacja Niemiec pokonała na wyjeździe Holandię 3:2 w meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy. Joachim Loew, selekcjoner gości, cieszył się, że jego podopieczni, mimo roztrwonienia dwubramkowej przewagi, do końca wierzyli w zwycięstwo, co zaowocowało golem w 90. minucie

– W pierwszej połowie graliśmy naprawdę dobrze. Kontrolowaliśmy mecz, mieliśmy kilka dobrych akcji ofensywnych. W pełni zasługiwaliśmy na prowadzenie do przerwy. Doskonale pokazaliśmy to, nad czym pracowaliśmy – powiedział „Loew”, cytowany przez oficjalną stronę internetową Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

– Pierwszy gol dla rywali padł w złym momencie. Ciężko walczyliśmy w drugiej połowie, staraliśmy się ponownie odzyskać naszą kontrolę, ale nie graliśmy już na takim samym poziomie – dodał.

– Mimo utraty dwóch bramek i prowadzenia, drużyna nie zwątpiła, że może wygrać. Na koniec zostaliśmy za to nagrodzeni. Zwycięska bramka została bardzo dobrze wypracowana. Szczęście, którego ostatnio nam brakowało, było teraz po naszej stronie. Zdobycie trzech punktów w Holandii na początek naszych eliminacji to jest coś fantastycznego – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.