Loew: Kibice obejrzeli szybki mecz i dobrze się bawili

sports news

Trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po remisie z Argentyną 2:2 (2:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

– W pierwszej połowie byliśmy bardzo odważni, mieliśmy odpowiednie tempo w akcjach, a także dobrze broniliśmy. To było rzeczywiście dobre – ocenił mecz Loew dla „Kickera”.

– Argentyna była silna w drugiej połowie i pokazała bardzo dobrą jakość. Mieliśmy więcej strat i nie mogliśmy utrzymać naszej wydajności przez 90 minut – podkreślił opiekun czterokrotnych mistrzów świata.

– Chciałbym trochę więcej spokoju w zespole, ale byłem bardzo zadowolony z podejścia do meczu. Oczywiście zawsze jest frustracja, gdy nie wygrywasz, prowadząc 2:0, ale trzeba spojrzeć inaczej na to spotkanie. Pokazali się w nim mniej doświadczeni zawodnicy i to było bardzo pozytywne. Myślę, że kibice obejrzeli szybki mecz i dobrze się bawili – podsumował Loew.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.