Łogaczew: Chcę spróbować i sprawdzić się w Ekstralidze

sports news

Siergiej Łogaczew przed sezonem 2020 związał się dwuletnim kontraktem z PGG ROW Rybnik, który awansował do PGE Ekstraligi.

– To świetnie zorganizowany klub, niczego mi tutaj nie brakuje, więc po co miałbym wybierać się gdzieś indziej – wyznał Rosjanin w rozmowie z oficjalnym serwisem dwunastokrotnych mistrzów Polski.

– Były inne propozycje, ale z klubów z pierwszej ligi. Ale ja od razu mówiłem wszystkim zainteresowanym, że zostaję w Rybniku – podkreślił nowy podopieczny Piotra Świderskiego, który nie boi się rywalizacji na najwyższym szczeblu.

– Przede wszystkim chcę spróbować i sprawdzić się. Kupuje już motory, mam zaplanowane bardziej intensywne treningi niż w poprzednich latach, pojadę na pewno do Krsko na treningi na torze – ujawnił Łogaczew, który spełnił swoje marzenie po udanym sezonie dla „Rekinów”.

– Emocje po awansie i finale już nieco opadły, więc pojechałem na wakacje. Zawsze marzyłem o tym, żeby zobaczyć Japonię i wreszcie się udało. Przepiękne miejsce. Zupełnie inny świat – dodał młody Rosjanin.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.