Lokomotiw triumfatorem Pucharu Bułgarii, występ Kajzera

sports news

W finale Pucharu Bułgarii spotkały się dwa zespoły z miasta Płowdiw. Lepszy okazał się Lokomotiw wygrywając z Botevem 1:0.

Zwycięskiego gola na stadionie w Sofii strzelił w 73. minucie Alen Ozbolt. Dla Słoweńca to pierwsze trafienie w tegorocznej edycji Pucharu Bułgarii.

Napastnik pokonał Daniela Kajzera, który w bramce Botevu rozegrał 90 minut, ale po ostatnim gwizdku sędziego nie miał powodów do świętowania.

Lokomotiw zdobył Pucharu Bułgarii po raz pierwszy w historii, wcześniej czterokrotnie przegrywał w finale.

* * * * * *
Botev Płowdiw – Lokomotiw Płowdiw 0:1 (0:0)
Bramka: Ozbolt 73.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…