Los tegorocznego US Open wciąż niepewny

sports news

Według BBC organizatorzy US Open spotkają się w czerwcu i wtedy podejmą decyzję czy tegoroczny turniej wielkoszlemowy zostanie rozegrany. W tym momencie jego los jest niepewny.

W tym roku rozegrano tylko jeden turniej wielkoszlemowy. Australian Open odbyło się jeszcze przed pandemią koronawirusa, który sparaliżował świat sportu.

Odwołany został Wimbledon, a French Open przeniesiono na wrzesień. Nie wiadomo co z US Open.

– W pewnym sensie mamy szczęście, że US Open jest czwartym turniejem Wielkiego Szlema w tym roku, więc mamy trochę czasu na decyzje. Czynnikiem determinującym będzie bezpieczeństwo uczestników. Dlatego ustaliliśmy, że w czerwcu zapadnie ostateczna decyzja – powiedział Mike Dawes, dyrektor USTA, organizacji odpowiadającej za tenis w USA.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.