Lotarski zamienił Grudziądz na Opole

sports news

Damian Lotarski sezon 2019 spędzi w Kolejarzu Opole – poinformował oficjalny serwis MrGarden GKM Grudziądz.

18-letni zawodnik został wypożyczony rok do drugoligowej drużyny z ekipy z Pomorza.

Lotarski nadal będzie reprezentował MrGarden GKM w rozgrywkach młodzieżowych, m.in. Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów.

– Zdecydowaliśmy się na taki krok, bo uznaliśmy, że to najlepsza droga dla Damiana. Zawodnik w jego wieku potrzebuje dużo jazdy i startów, także w meczach ligowych – uzasadnił Marcin Murawski.

– Mamy nadzieję, że starty w Opolu pozwolą mu nabrać niezbędnego doświadczenia i w kolejnym sezonie, gdy w wiek seniora przejdą Patryk Rolnicki i Kamil Wieczorek, będzie gotowy do skutecznej jazdy na torach PGE Ekstraligi – dodał sternik klubu z Grudziądza.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.