LOTTO Ekstraklasa: Fornalik trenerem marca

sports news

Waldemar Fornalik został wybrany na najlepszego trenera marca w LOTTO Ekstraklasie – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

Pod uwagę wzięło cztery ligowe kolejki, które zostały rozegrane w marcu. W tym czasie Piast Gliwice, którego trenerem jest Waldemar Fornalik zanotował trzy zwycięstwa oraz jedną porażkę.

To już trzecia taka nagroda dla Waldemara Fornalika w bieżącym sezonie. Zgarniał ją wcześniej również we wrześniu oraz lipcu. Łącznie ma w dorobku cztery wyróżnienia. Raz został nagrodzony jeszcze jako szkoleniowiec Ruchu Chorzów.

W tym sezonie osiem wyróżnień trenera miesiąca podzieliło między siebie czterech szkoleniowców. Waldemar Fornalik wygrywał trzy razy, Kosta Runjaić (Pogoń Szczecin) i Michał Probierz (Cracovia) po dwa razy, a Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk) raz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.