Lovisa: Musimy nauczyć się żyć z tym wirusem

sports news

Mauro Lovisa wzywa do jak najszybszego wznowienia piłkarskich rozgrywek we Włoszech.

Prezes Pordenone Calcio, czołowego zespołu Serie B, zaraził się koronawirusem SARS-CoV-2, ale wyzdrowiał i pragnie już poczuć smak rywalizacji.

– Musimy nauczyć się żyć z tym wirusem. Trzeba jak najszybciej wznowić sezon – podkreślił Lovisa w rozmowie udzielonej „Radio Sportiva”.

– Musiałem spędzić miesiąc w izolacji, ale miałem też szczęście, ponieważ udało mi się poradzić z tym wszystkim w domu – podkreślił sternik ekipy z północnych Włoch.

– Oczywiście musimy być bardzo ostrożni i zapewnić bezpieczeństwo, ale na swój własny sposób jesteśmy już przygotowani do powrotu, postępując zgodnie z protokołem opracowanym przez federację. Niektóre kluby będą miały trudności finansowe, ale muszą sobie dać radę. Awans chcemy wywalczyć na boisku, więc trzeba dokończyć sezon – wyjaśnił Lovisa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.