Lublin, Guestrow i Pardubice z finałami IMŚJ 2019

sports news

Lublin, niemieckie Guestrow oraz czeskie Pardubice będą gospodarzami finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w sezonie 2019 – poinformowano na oficjalnej stronie cyklu.

Ubiegłoroczna rywalizacja dostarczyła kibicom wielu emocji, a to za sprawą niezwykłego wyczynu Bartosza Smektały. Wychowanek Unii Leszno podczas ostatniej rundy zmagań w Pardubicach, odrobił sześć punktów starty do Maksyma Drabika i w ostatnim wyścigu cyklu zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.

Podobnie jak w poprzednich latach, rozegrane zostaną trzy rundy finałowe. Zmagania rozpoczną się 22 czerwca w Lublinie, następnie zawodnicy wystartują 14 września w Guestrow, a cykl zakończą 4 października w Pardubicach. Rundy eliminacyjne IMŚJ 2019 odbędą się 25 maja.

* * * * * *
Kalendarz IMŚJ 2019:

22.06 (sobota) – 1. finał w Lublinie
14.09 (sobota) – 2. finał w Guestrow
04.10 (piątek) – 3. finał w Pardubicach.

(za speedwayu21.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.