Lucas Biglia: To dla nas bardzo ważne spotkanie

Kapitan Lazio Rzym, Lucas Biglia przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Juventusem w ramach Superpucharu Włoch, iż zarówno dla niego jak i dla pozostałych członków zespołu sobotnia rywalizacja ze Starą Damą jest bardzo ważna.

Tegoroczny mecz otwierający sezon ligowy we Włoszech odbędzie się w Szanghaju. W 2014 roku spotkanie pomiędzy mistrzem kraju a zwycięzcą Pucharu Włoch rozegrano w Katarze.

– To dla nas wszystkich bardzo ważne spotkanie – powiedział Lucas Biglia, cytowany przez “Football Italia”.

– W zeszłym sezonie wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Dodatkowo w finale Coppa Italia zagraliśmy jak jeden z najlepszych zespół w Europie – kontynuował Argentyńczyk, który w rzymskim klubie występuje od 2013 roku.

– Mecz o Supercoppa jest dla nas najlepszym sposobem, aby pozytywnie zakończyć poprzedni sezon i z przytupem wejść w nowy. Jesteśmy tutaj, ponieważ w poprzednich rozgrywkach pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony – zaznaczył.

– Otrzymaliśmy od miejscowych kibiców wiele wsparcia. Jesteśmy z tego powodu niezmiernie szczęśliwi – dodał były piłkarz Anderlechtu Bruksela i rodzimego Independiente.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…