Luis Enrique ma ponownie poprowadzić Hiszpanię

sports news

Stacja radiowa „Cadena Cope” poinformowała, że Luis Enrique ma wrócić do reprezentacji Hiszpanii. Selekcjoner miałby poprowadzić „La Rioja” w mistrzostwach Europy 2020.

Według mediów Hiszpańska Federacja Piłkarska ogłosi wkrótce powrót Luisa Enrique. Selekcjoner zrezygnował z pracy w związku z poważną chorobą córki. Dziewczynka zmarła w wieku 9 lat.

Jego następcą został Roberto Moreno, który już zapowiedział, że jest gotów ustąpić ze stanowiska, jeśli Enrique będzie gotowy, by ponownie objąć hiszpańską kadrę.

Hiszpanie są już pewni udziału w przyszłorocznym Euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.