Luiz: Zawsze marzyłem, by pracować z Guardiolą

sports news

Obrońca Arsenalu – David Luiz przyznał, że jest zadowolony z przebiegu współpracy z Mikelem Artetą.

Arteta w przeszłości był długoletnim asystentem Pepa Guardioli, z którym brazylijski defensor zawsze chciał współpracować.

– Cieszę się, bo spełniłem swoje kolejne marzenie. Nie w konkretny sposób, w jaki chciałem, bo nie trenuje mnie Guardiola, lecz jego uczeń – mówi Luiz.

– Arteta dorastał przy nim jako trener i jego metody stara się przenosić na Arsenal. Cieszę się, że mogę z nim współpracować – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.