Luka Jovic może mieć poważne kłopoty

sports news

Napastnik Realu Madryt, Luka Jovic, będzie musiał zeznawać przed serbską prokuraturą. Zawodnik naruszył warunki kwarantanny, zarządzonej w związku z pandemią koronawirusa.

Dziennik „Kurir” poinformował, że policja w Belgradzie wytoczyła oskarżenie przeciwko 22-latkowi po tym, jak w marcu przyleciał z Madrytu, a następnie nie zastosował się do wymagań dotyczących izolacji.

Jovicowi grozi kara w wysokości od 1275 euro grzywny do trzech lat więzienia.

Obywatele Serbii powracający do kraju z obszarów wysokiego ryzyka, muszą pozostawać w domu przez 28 dni.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.