Lukas Hrosso piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

sports news

Lukas Hroosso oficjalnie został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec – poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.

Bramkarz podpisał z sosnowieckim klubem półroczny kontrakt, który będzie obowiązywał do końca tego sezonu. Zawarto w nim opcję przedłużenia o kolejny rok.

Słowak ostatnio był zawodnikiem FC Nitra. W przeszłości grał również w Dukli Praga, Slovanie Liberec i Slovanie Bratysława.

– Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Zagłębiem. Polska ekstraklasa prezentuje ciekawy poziom i chciałbym w niej zaistnieć. Ale przede wszystkim bronić, by pomóc nowemu klubowi w utrzymaniu się w rozgrywkach – powiedział 31-latek po podpisaniu umowy.

(za zaglebie.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.