Łukasz Madej: Stać nas na dużo więcej

Górnik Zabrze przegrał przed własną publicznością z Lechem Poznań 0:2 w ramach 25. kolejki Ekstraklasy. Po zakończeniu rywalizacji pomocnik „Trójkolorowych”, Łukasz Madej przyznał, że nie jest zadowolony z porażki i aktualnej sytuacji swojego klubu.

– Stać nas na dużo lepszą grę. Każdego z nas. Widać, że się męczymy na boisku. Musimy coś zmienić i wydobyć potencjał z tej drużyny. Nie jestem alfą i omegą, nie jestem na tyle mądry i nie wiem jak to zrobić – powiedział 33-latek, cytowany przez „lechpoznan.pl”.

– Górnik nie zasługuje na spadek. Kiedyś w ŁKS-ie byłem w jeszcze gorszej sytuacji, nie było wtedy podziału punktów. Wtedy się utrzymaliśmy i wierzę, że teraz tak będzie również. Z każdym meczem ta wiara jest coraz mniejsza – dodał.

– Nam jest przykro, bo to co gramy to jest żenada. Ludzie przychodzą na ten stadion, kibicują nam. A nasza gra jest nie do przyjęcia i za nią się wstydzę – zakończył.

Górnik Zabrze zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Podopiecnzi Leszka Ojrzyńskiego mają na swoim koncie 22 punkty, a w następnej ligowej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa.