Łukasz Broź blisko powrotu na boisko

sports news

Pod koniec listopada 2019 roku, Łukasz Broź na jednym z treningów zerwał więzadła krzyżowe przednie oraz boczne. Wydawało się wówczas, że już w tym sezonie PKO Ekstraklasy nie zagra, ale zawodnik Śląska Wrocław liczy, że niebawem pojawi się na boisku.

– Najważniejszy okres rehabilitacji mam już za sobą. Przede mną obecnie praca głównie na siłowni, ale też dokładam więcej elementów piłkarskich i czynności związanych z boiskiem, z czego się bardzo cieszę. Powoli wracam i wydaje mi się, że w najbliższym czasie będę już na sto procent gotowy do gry – powiedział Broź, w rozmowie z klubową telewizją.

– Ta przerwa w rozgrywkach pomogła mi w tym, że będę mógł jeszcze zagrać w tym sezonie. Niebawem rozgrywki zostaną wznowione, ja również niebawem będę gotowy i mam nadzieję, że będę miał szansę pomóc zespołowi i zagrać w ligowym meczu – dodał obrońca Śląska.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.