Łukasz Norkowski zagra w GKS-ie Jastrzębie

sports news

GKS Jastrzębie potwierdził, że od nowego sezonu w pierwszoligowym zespole zagra Łukasz Norkowski. Pomocnik trafił do tego klubu z Lecha Poznań.

Norkowski zaczynał przygodę z futbolem w zespole Noteć Rosko, później grał w Błękitnych Wronki. Od sezonu 2014/2015 jest piłkarzem Lecha Poznań.

W „Kolejorzu” występował w juniorach oraz w trzecioligowych rezerwach. Jest także byłym reprezentantem Polski U19 i U17.

Wcześniej GKS Jastrzębie pozyskał Michała Bojdysa i Łukasza Gajdę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.