Łukasz Piątek zamienił ŁKS na Polonię Warszawa

sports news

Lukasz Piątek został nowym zawodnikiem Polonii Warszawa – potwierdził stołeczny klub. Pomocnik podpisał dwuletnią umowę.

Dla wychowanka Polonii to powrót do klubu po 7 sezonach. Ostatnio 34-latek był zawodnikiem ŁKS-u Łódź, z którym spadł z ekstraklasy i rozstał się z tym zespołem.

Piątek do tej pory w barwach „Czarnych Koszul” rozegrał 181 meczów, strzelił 16 goli. W żadnej innej drużynie pomocnik nie występował częściej.

W nowym sezonie Piątek ma pomóc Polonii awansować do 2. Ligi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.