Luke Garbutt bliski porozumienia z Evertonem

22-letni angielski obrońca, Luke Garbutt jest o krok od przedłużenia swojego kontraktu z Evertonem o kolejne lata – donosi “Liverpool Echo”.

Według najnowszych informacji niezwykle utalentowany lewy defensor jest bliski podpisania pięcioletniej umowy z The Toffees, która nie tylko gwarantuje mu przedłużenie pobytu na Goodison Park, ale także i sporą podwyżkę wynagrodzenia.

Jeżeli ostatecznie reprezentant angielskich młodzieżówek, który obecnie przebywa z kadrą Synów Albionu na Mistrzostwach Europy do lat 21 w Czechach, prolonguje kontrakt z ekipą z niebieskiej części Merseyside to wówczas zostanie on wypożyczony do innego zespołu z Premier League, w którym będzie mógł liczyć na regularne występy.

Na chwilę obecną drużyną, która ma największe szanse na pozyskanie Anglika jest AFC Bournemouth. W brytyjskiej prasie pisze się także o zainteresowaniu ze strony West Bromwich Albion oraz Aston Villi.

W zakończonym nie tak dawno sezonie Luke Garbutt we wszystkich możliwych rozgrywkach zaliczył jedenaście występów. Najwięcej meczów, bo aż pięć, rozegrał w ramach Lig Europy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…