MacLeod dołączył do Wigan Athletic

sports news

Lewis MacLeod został nowym zawodnikiem Wigan Athletic – poinformował beniaminek Championship na swojej oficjalnej stronie.

25-letni pomocnik parafował z ekipą z DW Stadium roczną umowę, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

Wychowanek Glasgow Rangers ostatnie cztery sezony spędził w Brentford FC, gdzie w koszulce popularnych „Pszczół” zaliczył w sumie 43 spotkania, w których strzelił cztery gole.

Lewis MacLeod ma na swoim koncie 35 występów w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Szkocji. Zdobył w nich pięć bramek.

Wigan Athletic rozpocznie nowy sezon na zapleczu Premier League w sobotę 3 sierpnia konfrontacją przeciwko Cardiff City FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.