Madsen gotowy na operację. „Spalą małe włókna nerwowe”

sports news

Leon Madsen jeszcze w grudniu przejdzie operację kręgosłupa, a później kostki – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

– Mam nadzieję, że to rozwiąże problemy z moimi plecami. Kilka tygodni temu odbyłem konsultację z lekarzem w Bydgoszczy i brzmi to pozytywnie. Wierzy, że może mi pomóc- podkreślił aktualny indywidualny wicemistrz świata.

– To bardzo nowe leczenie. Spalą małe włókna nerwowe, które wysyłają sygnały bólu do twojego mózgu. Wtedy już nie czujesz bólu – ujawnił filigranowy Skandynaw.

– Ból może powrócić po upływie nawet dwóch lat. Może też nie wrócić na zawsze. Po prostu nie wiadomo. Przynajmniej na razie powinno mi to pomóc z bólem, który mam – wyjaśnił żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa.

– Z kostką jestem pewien, że będzie dobrze, gdy wyciągnę zabezpieczające kolce. Były tam wiele lat i dlatego zrodził się z tego problem. Usunięcie ich może sprawić mały kłopot, ale mam nadzieję, że będzie dobrze – podsumował Madsen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.