Mahrez: To będzie bardzo ciężka rywalizacja

sports news

Manchester City zagra we wtorek na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Riyad Mahrez, skrzydłowy „Obywateli”, przyznał, że znajomość rywali niekoniecznie może okazać się pomocna.

– To będzie bardzo ciężka rywalizacja. Uważam jednak, że jesteśmy na nią gotowi. My znamy ich, tak jak oni znają nas. Graliśmy z nimi wiele razy i wygrywaliśmy. Tak dobra znajomość rywala może jednak okazać się także wadą – powiedział Mahrez, cytowany przez „UEFA.com”.

– Uważam, że mamy świetny skład. Jest wiele jakości i mamy cudownego trenera. Mamy więc wszystko, aby walczyć o końcowy triumf – podkreślił.

– Zwycięstwo w tych rozgrywkach byłoby naprawdę niewiarygodne. Zawsze chciałem w nich triumfować. Jeśli nie w tym roku, to w następny, ale zrobimy wszystko, aby je wygrać. Najpierw musimy pokonać Tottenham, a potem zobaczymy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.