Makuszewski: Wykonaliśmy dobrą robotę

sports news

– Byliśmy dziś skoncentrowani, strzeliliśmy dwa gole i wykonaliśmy plan do przerwy. Po zmianie stron mieliśmy założenie strzelenia jeszcze przynajmniej jednego gola i ten mecz zamknąć. Tak też się stało. Wykonaliśmy dobrą robotę. Byliśmy odpowiednio przygotowani – powiedział po wygranym meczu z ŁKS-em, pomocnik Jagiellonii Białystok, Maciej Makuszewski.

– Byłem zły, że trener mnie ściągnął, ale rozumiem jego decyzję. Przy takim wyniku i zbliżającym się kolejnym meczem to dobra okazja, żeby po prostu zagrał ktoś inny. Miałem ochotę zdobyć jeszcze “czystą” bramkę, chciałem pozostać na boisku – dodał 30-latek, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

– Mamy naprawdę duży potencjał, ale jeszcze sami do końca nie wiemy, na co nas stać. Długa przerwa trochę nas wybiła z fali wznoszącej, ale mimo to po trzech meczach mamy siedem punktów. Uważam jednak, że jeszcze nasza gra wymaga lepszej jakości i nie jest taka, jakiej oczekują kibice – podsumował Makuszewski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.