Malarz przywrócony do pierwszej drużyny Legii

sports news

Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie poinformowała, że Arkadiusz Malarz został przywrócony do pierwszej drużyny. Taka decyzję podjął trener Ricardo Sa Pinto.

W styczniu portugalski szkoleniowiec zdecydował, by przesunąć doświadczonego golkipera do zespołu rezerw. Od tego czasu Arkadiusz Malarz trenował tylko z drugą drużyną.

Ricardo Sa Pinto zmienił jednak zdanie i 38-latek znowu trenuje z pierwszym zespołem. Wziął już udział w pierwszych zajęciach.

Po kontuzji Radosława Majeckiego, Legia została z Radosławem Cierzniakiem i 17-letnim Cezarym Misztą. Portugalczyk nie chcąc ryzykować wezwał Arkadiusza Malarza, który w tym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach mistrzów Polski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.