Mamrot: Karnego dla Śląska nie było

sports news

– Jestem zadowolony z tego, jak byliśmy zorganizowani w defensywie. Śląsk miał sytuacje, ale głównie z kontry, gdy traciliśmy piłkę. Jestem zadowolony z naszych stałych fragmentów gry. Nie ma jednak czasu na świętowanie, skupiam się na najbliższym meczu z Legią – powiedział po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław (2:1), trener Arki Gdynia, Ireneusz Mamrot.

– Trudno byłoby mi przekonać zespół do dalszej pracy, gdybyśmy dzisiaj nie zdobyli trzech punktów. Przyjście nowego trenera wyzwala chęć do wzmożonego wysiłku, ale nowy trener musi być poparty dobrymi wynikami. Jeśli ich nie ma, to trenuje się zdecydowanie trudniej. Mocno wierzymy, że uda się utrzymać – dodał.

– W mojej ocenie karnego dla Śląska nie powinno być. Jest to jednak decyzja sędziego i nic nie możemy z tym zrobić. Poczekamy na ocenę ludzi, którzy się tym zajmują. Zespół zostawił to w szatni i bardzo się z tego cieszę – zakończył Mamrot.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…