Mamrot: Musimyn zagrać z Piastem zdyscyplinowani taktycznie

sports news

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok przed meczem z Piastem Gliwice zwrócił uwagę, że kluczowa do wygranej będzie dyscyplina taktyczna.

– Piast jest bardzo zdyscyplinowany na boisku. Oni wiedzą, kiedy należy przyspieszyć, a kiedy przystopować. Jeżeli chcemy ugrać przy Okrzei jakiekolwiek punkty, to sami musimy być zdyscyplinowani taktycznie. Takiego właśnie meczu się spodziewam – powiedział Ireneusz Mamrot, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Trener Jagiellonii w spotkaniu z Piastem nie będzie mógł skorzystać z Tarasa Romanczuka.

– Nie jest tajemnicą, że Taras to kluczowa postać dla naszego zespołu. Jego absencje wynikają najczęściej z kontuzji lub pauz kartkowych. Mamy jednak szeroką kadrę i to jest jednak z tych sytuacji, w których rezerwowi mogą udowodnić swoją wartość dla drużyny. Trwa rywalizacja o miejsce w wyjściowej jedenastce – przyznał Ireneusz Mamrot.

(za:jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.