Mamrot: Wyjeżdżamy z Wrocławia z poczuciem niedosytu

sports news

Jagiellonia zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Ireneusz Mamrot, trener „Jagi”, przyznał, że czuje po tym spotkaniu niedosyt.

– W pierwszej połowie to nie był dla kibiców ciekawy mecz. Było bardzo dużo taktyki, a bardzo mało sytuacji. Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej – powiedział Mamrot.

– Bardzo ubolewam nad tym, że kilka razy mogliśmy zdecydowanie lepiej rozwiązać atak szybki. Kilkakrotnie byliśmy z piłką w polu karnym i tam brakowało nie tylko dogrania, ale też lepszego poruszania się bez piłki. Widziałem już kilka sytuacji na skrótach i muszę przyznać, że żałujemy, bo w kilku z nich przy odpowiednim ruchu wystarczyłoby tylko dołożyć nogę do tego, żeby zdobyć zwycięską bramkę – dodał.

– Z jednej strony odrobiliśmy jednobramkową stratę we Wrocławiu, gdzie to nie jest łatwe, ale wydaje mi się, że z przebiegu drugiej połowy byliśmy bliżej zwycięstwa, więc mimo wszystko wyjeżdżamy stąd z poczuciem niedosytu. Druga część spotkania była jednak dobra w naszym wykonaniu – ocenił.

„Jaga” zajmuje szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 17 punktami. W następnej kolejce zagra u siebie z Cracovią.

(za jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.