Manchester City chce podpisać nowy kontrakt z Raheemem Sterlingiem

sports news

Manchester City chce podpisać nowy kontrakt z Raheemem Sterlingiem, choć poprzednia umowa z piłkarzem została przedłużona niecałe 12 miesięcy temu – odnosi „Metro”.

Reprezentant Anglii jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Premier League. W listopadzie 2018 roku podpisał kontrakt do końca czerwca 2023 roku, dzięki któremu otrzymuje około 300 tysięcy funtów tygodniowo.

24-latek jakiś czas temu przyznał, że planuje zrealizować swoje marzenie, aby zagrać w innej lidze. „Obywatele” absolutnie nie chcą jednak myśleć o jego sprzedaży w najbliższych latach, dlatego już teraz planują zaoferować mu nowy kontrakt. Mistrzowie Anglii nie zamierzają dopuścić do sytuacji, jaka miał miejsce ostatnio, że jego umowa wygasała za zaledwie 18 miesięcy.

Raheem Sterling w obecnym sezonie wystąpił w 11 meczach „The Citizens” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dziewięć goli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.