Manchester City wykluczony z pucharów na dwa lata!

sports news

Manchester City został wykluczony z udziału w europejskich pucharach przez najbliższe dwa lata – poinformowała UEFA na swojej oficjalnej stronie.

Aktualni mistrzowie Anglii muszą także zapłacić grzywnę 24,9 mln funtów. „The Citizens” zostali ukarani za poważne naruszenie przepisów finansowego Fair Play.

UEFA udowodniła ekipie z Wysp Brytyjskich zawyżanie przychodów ze sponsoringu w latach 2012-2016. Klub poniósł również surowe konsekwencje za brak współpracy przy oficjalnym dochodzeniu Klubowej Komisji Kontroli Finansowej.

Podopieczni Josepa Guardiola w tej edycji Ligi Mistrzów zagrają w dwumeczu 1/8 finału przeciwko Realowi Madryt. Pierwsze spotkanie odbędzie się w stolicy Kastylii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.