Manchester United gotowy aktywować klauzulę przedłużenia kontraktu Marcusa Rashforda

sports news

Manchester United nie potrafi dojść do porozumienia z Marcusem Rashfordem w sprawie nowego kontraktu. Dlatego „Czerwone Diabły” chcą skorzystać z opcji i przedłużyć jego obecną umowę o kolejnych 12 miesięcy.

Kontrakt środkowego napastnika obowiązuje do końca czerwca 2020 roku. Strony od pewnego czasu rozmawiają na temat warunków nowej pięcioletniej umowy, ale negocjacje utknęły w martwym punkcie.

Według brytyjskiego dziennika, działacze klubu z Old Trafford są sfrustrowani brakiem postępu w negocjacjach. Wszyscy oczekiwali bowiem, że do tego czasu porozumienie będzie osiągnięte, a do tego cały czas nie doszło. Z tego powodu w Manchesterze United uznano, że klub skorzysta z opcji przedłużenia obecnej umowy o kolejny rok.

Rashford w obecnym sezonie wystąpił w 38 meczach „Czerwonych Diabłów” we wszystkich rozgrywkach. 21-latek strzelił w nich 12 goli i zanotował dziewięć asyst. Bardzo mocno interesuje się nim m.in. Real Madryt.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.