Manchester Untied zainteresowany Rabiotem

sports news

Brytyjski dziennik „The Sun” poinformował, że Manchester United dołączył do grona klubów zainteresowanych Andre Rabiotem.

Pomocnik jest zawodnikiem PSG od 2010 roku, a jego obecny kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2019 roku. Piłkarz zdecydował się nie przedłużać swojej umowy i przenieść się do innego zespołu.

Włodarze drużyny z Old Trafford odbyli już pierwsze rozmowy w sprawie potencjalnego transferu piłkarza z jego agentem. „Czerwonym Diabłom” może być jednak trudno spełnić finansowe oczekiwania piłkarz, który żąda wynagrodzenia w wysokości 200 tysięcy funtów tygodniowo.

Pozyskaniem Rabiota interesują się także Arsenal FC, FC Barcelona , Chelsea FC i Tottenham.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.