Mancini: Dziękuję naszym wspaniałym kibicom

sports news

Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch po wygranej z Grecją (2:0) w el. ME 2020 podziękował fanom za wspaniały doping.

– Moi piłkarze byli wspaniali, ale przede wszystkim chciałbym podziękować publiczności. Było wielu fanów, którzy wspierali nas również w pierwszej połowie, kiedy nie graliśmy dobrze. Mam nadzieję, że w czerwcu będzie ich jeszcze więcej – powiedział Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch, cytowany na oficjalnej stronie federacji.

Mancini zwrócił uwagę, że spotkanie z Grekami było dla jego drużyny trudne.

– Często gramy z zespołami, które czekają na to co my zrobimy. W pierwszej połowie graliśmy zbyt chaotycznie, zamiast cierpliwie szukać sposobu, by strzelić gola – przyznał selekcjoner Włochów.

Piłkarze z Italii zapewnili sobie udział w Euro 2020.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.