Mancini: Musimy rozpocząć bardzo agresywnie

sports news

– Dokonam kilku zmian, ale musimy zachować tożsamość, niezależnie od przeciwnika – wyznał Roberto Mancini w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

Reprezentacja Włoch w najbliższy wtorek podejmie Liechtenstein w meczu drugiej kolejki eliminacji mistrzostw Europy 2020. „Squadra Azzurra” rozpoczęła zmagania od wygranej z Finlandią 2:0.

– Naszym celem jest sprawienie, aby fani znów byli entuzjastycznie nastawieni. Nie mamy wyboru, jak wprowadzić coś nowego w porównaniu z przeszłością. Nadal mamy dużo pracy do wykonania – podkreślił selekcjoner czterokrotnych mistrzów świata.

– Jeszcze nie podjąłem żadnych decyzji, ale zdecydowanie zmienię trzech, a nawet czterech piłkarzy. Nasza gra nie powinna jednak zmusić nas do myślenia o przeciwnikach – stwierdził opiekun zespołu z Półwyspu Apenińskiego.

– Musimy rozpocząć bardzo agresywnie ten mecz. Wynik wcale nie jest przesądzony. Widzieliśmy to choćby na przykładzie spotkania Brazylii z Panamą – nawiązał Mancini na koniec do sensacyjnego remisu 1:1 ekipy „Canarinhos” z niżej notowanym rywalem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.