Mancini: Nie będzie łatwo wygrać z Grecją

sports news

Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini zachowuje ostrożność przed sobotnim spotkaniem z Grecją w ramach siódmej kolejki eliminacji Euro 2020.

Niepokonana w grupie „Squadra Azzurra” potrzebuje trzech punktów, aby zapewnić sobie bezpośredni awans do turnieju głównego.

– Musimy się zakwalifikować, nawet jeśli nie będzie łatwo. Kiedy przejąłem drużynę narodową, nie wiedziałem, co może się stać za piętnaście miesięcy. Ważne było jednak, aby jak najszybciej wdrożyć nowy styl i poznać piłkarzy – wyznał Mancini, cytowany przez „Corriere dello Sport”.

– Z Grecją nie będzie łatwo. Zmienili trenera, formację i wielu zawodników. Przekonamy się jak zagrają i jakim systemem, ale dla nas nic się nie zmieni. Nasz cel jest jasny i chcemy wygrać – podkreślił opiekun czterokrotnych mistrzów świata.

– Pierwszym turniejem przed nami będzie Euro 2020, a dopiero potem skupimy się na mundialu w Katarze. Mistrzostwa Europy wygraliśmy tylko raz i było to ponad 50 lat temu – dodał Roberto Mancini.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.