Marcelino: Arsenal ma wielką moc na własnym stadionie

sports news

Valencia CF zagra w czwartek na wyjeździe z Arsenalem Londyn w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Europy. Marcelino Garcia Toral, trener drużyny z Mestalla, powiedział, że jego piłkarze muszą na Emirates unikać straty piłki na własnej połowie.

– Dla nas punktem odniesienia przed tą rywalizacją jest wygrana Arsenalu w ćwierćfinale z Napoli. Nie możemy popełniać błędów, bo zmierzymy się ze świetną drużyną, która ma wielką moc na swoim boisku. To będzie bardzo trudny mecz, mam nadzieję, że również dla nich – powiedział Marcelino, cytowany przez „UEFA.com”.

– Spodziewam się bardzo trudnego spotkania z drużyną, która ma wielką głębię, talent i szybkość. Musimy unikać straty piłki na własnej połowie – podkreślił.

– Jestem w pełni przekonany, że zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla nas te spotkanie. Rozegraliśmy w tym sezonie już 55 meczów i mieliśmy po drodze różne problemy. Rywalizowaliśmy już z wielkim rywalami i mamy talent w swoim zespole – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.