Marcelino: Potrzebujemy cierpliwej gry w ataku i uważnej w obronie

sports news

Valencia CF zagra w czwartek u siebie z Arsenalem Londyn w rewanżowym meczu w półfinale Ligi Mistrzów. Marcelino Garcia Toral, trener hiszpańskiej drużyny, powiedział, że jego podopieczni muszą zagrać cierpliwie w ataku i bardzo uważnie w obronie. Pierwsze spotkanie wygrali 3:1 “Kanonierzy”.

– Bez wątpienia mamy większe szanse na awans, jeśli kibice na Mestalla będą głośno dopingowali nas od samego początku. Będziemy mieli trudne momenty i ich wsparcie będzie nam potrzebne. Podejdziemy do tego meczu z przekonaniem, że możemy wygrać – powiedział Marcelino, cytowany przez “UEFA.com”.

– Mierzymy się jednak z zawodnikami grającymi na najwyższym poziomie. Oni już nam pokazali, że potrafią wykorzystać każdą nieuwagę. Dlatego naszym celem jest to, aby nie popełnić błędów, których zwykle nie popełniamy – dodał.

– Potrzebujemy zwycięstwa 2:0. Chciałbym, abyśmy zagrali inteligentnie i cierpliwie. Musimy atakować, ale także bardzo uważnie bronić. Taka postawa może dać nam awans do finału – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…