Marcelino: To jeden z najszczęśliwszych momentów w mojej trenerskiej karierze

sports news

Valencia CF pokonał u siebie w rewanżu Real Betis Sewilla 1:0 i awansował do finału Pucharu Króla. Marcelino Garcia Toral, trener drużyny z Mestalla, powiedział, że zawodnicy cały czas wierzyli w pracę wykonywaną przez sztab szkoleniowy i to się opłaciło.

– To jeden z najszczęśliwszych momentów w mojej trenerskiej karierze. To coś, czego naprawdę chciałem. To był mój piąty półfinał i w końcu udało się awansować do finału – powiedział Marcelino, cytowany przez klubową oficjalna stronę internetową.

– Chcę podziękować tym wyjątkowym zawodnikom. Mimo tego, ze mieliśmy trudne momenty w trakcie sezonu, oni nigdy się nie zatrzymali i cały czas wierzyli w sztab szkoleniowy i swojego trenera – dodał.

– Do finału pozostało jeszcze dużo czasu. Jesteśmy jednak bardzo ambitni i podekscytowani. Na razie jednak chcemy w weekend pokonać Athletic Bilbao i dojść jak najdalej w Lidze Europy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.