Marcelino: Zostałem zwolniony, bo zdobyliśmy Puchar Hiszpanii

sports news

Marcelino Garcia Toral, który został zwolniony z Valencii CF przyznał, że powodem jego dymisji było zdobycie Pucharu Hiszpanii. Szkoleniowiec dodał w rozmowie z ESPN, że kierownictwo klubu nigdy nie złożyło gratulacji zespołowi po tym sukcesie.

– Jestem absolutnie przekonany, że moja dymisja jest związana ze zdobyciem Pucharu Hiszpanii. W ostatnim sezonie dostawaliśmy sygnały, że zamiast na Pucharze, powinniśmy się skupić na lidze – powiedział Marcelino Garcia Toral.

– Nie mogłem jednak tego zrobić, ponieważ fani, piłkarze i sztab szkoleniowy chcieli wywalczyć Puchar Hiszpanii – dodał szkoleniowiec.

– Zespół nie otrzymał od kierownictwa klubu gratulacji po tym sukcesie. Trudno sobie to nawet wyobrazić – zdradził Marcelino, który był trenerem “Nietoperzy” od 2017 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…