Marcin Pietrowski: Mój pobyt w Gliwicach oceniam pozytywnie

Zawodnik Piasta Gliwice, Marcien Pietrowski przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że transfer do zespołu prowadzonego przez Radoslava Latala był dobrą decyzją.

– Muszę przyznać, że było to bardzo udane pół roku. W moim życiu zaszło wiele zmian, pierwszy raz przeprowadziłem się gdzieś poza Gdańsk, ale zauważam, że bardzo szybko się tutaj zaaklimatyzowałem. Gliwice są naprawdę fajnym miastem do życia. Dodatkowo w Piaście powstała świetna drużyna, która mocno trzyma ze sobą nie tylko w szatni, ale też poza nią. Jako zespół czujemy też mocne wsparcie kibiców. Czego chcieć więcej? – powiedział 27-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Oczywiście każdy z nas marzy o tym, by zdobyć tytuł Mistrza Kraju na koniec sezonu. To zupełnie normalne, bo każdy sportowiec dąży do końcowego sukcesu. Wiemy też, że mamy na to ogromną szansę i mam nadzieję, że uda nam się ją wykorzystać. Musimy jednak pamiętać, że czeka nas jeszcze szesnaście meczów do rozegrania, a do tego podział punktów. Róbmy swoją robotę, a na pewno będzie dobrze – dodał.

– Kibicom Piasta i sobie samemu życzę, aby nadchodzący rok był po prostu udany i lepszy od poprzedniego – zakończył.