Marco Paixao: W Kielcach nie dało się grać w piłkę

– Nie mieliśmy możliwości pokazania na co nas stać. W naszej drużynie jest wielu zawodników, którzy lubią grać techniczną piłkę, a tutaj się po prostu nie dało – powiedział tuż po spotkaniu z Koroną Kielce debiutujący w Lechii Gdańsk Marco Paixao.

Podopieczni Piotra Nowaka przegrali na wyjeździe w meczu 23. kolejki ze Złocisto-Krwistymi 2:4 (1:1). Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się odpowiednio Grzegorz Wojtkowiak oraz Grzegorz Kuświk.

– Udało mi się zadebiutować w zespole Lechii i wrócić na boiska Ekstraklasy. Żałuję tylko, że ten mój debiut miał miejsce w takich okolicznościach, bo liczyłem na wygraną. Wspólnie z Michałem Makiem próbowaliśmy odmienić losu meczu, bo mieliśmy dobre okazje do strzelenia bramki, ale niestety nie udało się uzyskać korzystnego rezultatu – przyznał gracz Biało-Zielonych, cytowany przez “lechia.pl”.

– W osłabieniu gra się oczywiście trudniej, boisko także nie pomagało w płynnej grze. Nie wiem, jak to możliwe, że w Ekstraklasie są takie murawy – kontynuował doświadczony portugalski napastnik.

– Nie mieliśmy możliwości pokazania na co nas stać. W naszej drużynie jest wielu zawodników, którzy lubią grać techniczną piłkę, a tutaj się po prostu nie dało – dodał były piłkarz Śląska Wrocław.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…