Marco Silva: Nie obawiam się zwolnienia

sports news

Menedżer Evertonu FC, Marco Silva, cytowany przez portal „Goal.com” przyznał, że czuje się bezpieczny na swoim stanowisku. Mimo że jego zespół w ostatnim czasie nie notuje dobrych wyników.

„The Toffees” z dwunastu ostatnich ligowych spotkań, wygrali tylko trzy. W tabeli Premier League są na dziewiątym miejscu z dorobkiem 33 punktów. Do siódmej pozycji tracą cztery „oczka”, wyższe miejsca wydają się już być poza ich zasięgiem. Dodatkowo zespół odpadł z Pucharu Anglii.

– Mam poczucie bezpieczeństwa od pierwszego dnia pracy tutaj, nie odczuwam obaw, że mogę zostać zwolniony – powiedział Marco Silva.

– Spotkanie z właścicielem klubu? To normalna rzecz, kiedy mamy taką możliwość, to rozmawiamy twarzą w twarz, a nie przez telefon – dodał opiekun Evertonu FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.