Marcus da Silva: Musimy wierzyć w zwycięstwo z Miedzią

sports news

Marcus da Silva przed spotkaniem z Miedzią Legnica powiedział, że piłkarze Arki muszą wierzyć, że wreszcie uda im się wygrać. Na ligowe zwycięstwo gdynianie czekają już od piętnastu kolejek.

– Na pewno to trudne chwile, nikt nie chodzi z uśmiechem na twarzy. Zdajemy sobie sprawę, że musimy mieć wiarę, że można tą serię przerwać i na to liczymy – powiedział Marcus da Silva, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Musimy uwierzyć w jutrzejsze zwycięstwo. Dać z siebie wszystko, wątrobę i serducho, aby wygrać – dodał zawodnik Arki.

Wymarzonym scenariuszem dla drużyny z Trójmiasta byłoby okazałe zwycięstwo z beniaminkiem z Legnicy.

– Fajnie byłoby się przełamać wygrywając dwa czy trzy zero, bo to by dodatkowo nas zbudowało, ale najważniejsze są trzy punkty – przyznał Marcus da Silva.

(za:arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.