Mariusz Rumak: Nie jestem zadowolony z wyniku

– Nie jestem zadowolony z wyniku. Nie chcę odnosić się personalnie do zawodników. Razem zremisowaliśmy i każdy, łącznie ze mną, ponosi za to odpowiedzialność – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Ruchem Chorzów szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak.

– To taki mecz na remis. Ruch miał swoje okazje, my też. Wynik jest sprawiedliwy, tym bardziej że graliśmy na bardzo trudnym boisku, które uniemożliwiało ładną grę. Przed nami sporo pracy i fajnie, że mamy na to dwa tygodnie – przyznał były trener Lecha Poznań, cytowany przez „slaskwroclaw.pl”.

– Wszyscy chcieliśmy wygrać, ale z pokorą podchodzimy do końcowego rezultatu. Ruch to dobry zespół. Atmosfera w szatni jest jak po przegranym meczu, ale to znaczy, że jesteśmy ambitni. Przed nami praca i nadzieja, że za dwa tygodnie będzie lepiej – kontynuował.

– Popełniliśmy dużo błędów technicznych. Mieliśmy bardzo dużo strat, a to napędzało rywali. Zmiany, które później wprowadziłem były ofensywne. I Ostrowski i Kaczmarek wzmocnili siłę ataku. Jedynie Pawelca musiałem zdjęć z boiska, bo miał na koncie żółty kartonik, a grał na bardzo szybkiego rywala – zaznaczył.

– Nie jestem zadowolony z wyniku. Nie chcę odnosić się personalnie do zawodników. Razem zremisowaliśmy i każdy, łącznie ze mną, ponosi za to odpowiedzialność. Mam dobrych zawodników, ale oni muszą lepiej poruszać się na boisku. Tu nas czeka sporo pracy – dodał.