Martinelli dołączy do Arsenalu

sports news

Brazylijczyk Gabriel Martinelli będzie kontynuował swoją piłkarską karierę w Arsenalu Londyn – informuje brytyjska stacja „Sky Sports News”.

Zaledwie siedemnastoletni napastnik trafi do „Kanonierów” na zasadzie transferu definitywnego z Ituano FC, gdzie zdobył dziesięć bramek w 34 rozegranych spotkaniach.

Martinelli posiada również włoski paszport i dlatego nie musi występować o pozwolenie na pracę wymaganie na Wyspach Brytyjskich.

Arsenal na trzy kolejki przed finiszem zmagań w Premier League zajmuje piąte miejsce w tabeli. „Kanonierzy” tracą tylko punkt do czwartej w klasyfikacji Chelsea.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.