Mascherano planuje powrót do ojczyzny

sports news

Javier Mascherano zamierza opuścić Chiny i wrócić do Argentyny – poinformował dziennik „A Bola”.

Kontrakt byłego zawodnika Barcelony z Hebei China Fortune wygasa w grudniu 2020 roku. Doświadczony pomocnik jest zdecydowany, że chce odejść już teraz.

Mascherano chce zagrać w Estudiantes La Plata. Zależy mu aby wrócić do Argentyny i w ojczyźnie zakończył piłkarską karierę.

Wychowanek River Plate na swoim koncie ma 147 występów w kadrze „Albicelestes”. Zdobył w nich trzy bramki i został wicemistrzem świata na mundialu w Brazylii w 2014 roku.

Mascherano dwukrotnie sięgał po olimpijskie złoto z reprezentacją Argentyny oraz czterokrotnie wystąpił w finale turnieju Copa America. Nie zdołał jednak ani razu triumfować w tych rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.