Mateusz Bieniek: Wkrótce będę gotowy do powrotu

sports news

W środę rano Mateusz Bieniek przeszedł zabieg więzadła rzepki. Siatkarz pragnie jednak uspokoić kibiców i wierzy, że jak najszybciej będzie mógł wrócić do treningów.

Środkowy PGE Skry przez ostatnie dni przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Spale, gdzie rozpoczął pierwsze przygotowania. W środę jednak pojechał do Łodzi na zabieg kolana.

– Przeszedłem zabieg więzadła rzepki. To typowy siatkarski uraz. Kiedy wrócę do treningów? Na razie ciężko o tym mówić, bo wszystko zależy od tego, jak rana będzie się goić i jak dalej będzie przebiegać rehabilitacja. Zabieg został jednak świetne wykonany i wierzę, że wkrótce będę gotowy do powrotu – mówi Mateusz Bieniek.

W związku z zabiegiem siatkarza PGE Skry, na zgrupowanie w Spale powołani zostali Norbert Huber (inny ze środkowych naszego klubu) oraz Jan Nowakowski z GKS Katowice.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.