Mateusz Skrzypczak podpisał nowy kontrakt z Lechem

sports news

Mateusz Skrzypczak podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Jego umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku – poinformował „Kolejorz” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

18-latek jesienią grał w drużynie rezerw, która występuje w 3. Lidze. W lutym na stałe został przesunięty do pierwszego zespołu.

– Mateusz to piłkarz, który jest związany z naszymi barwami od najmłodszych lat. Charakteryzuje się boiskową wszechstronnością i liczymy, że po włączeniu go do kadry pierwszej drużyny po tegorocznym obozie przygotowawczym będzie w dalszym ciągu czynił regularne postępy w swojej grze – powiedział Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

– Myślę, że moje warunki fizyczne przydają się w środku pola, gdzie jest dużo walki, zarówno w powietrzu jak i na samej murawie. Piłkarsko też jestem w stanie wykorzystać lepiej swoje walory właśnie w tym miejscu boiska. Cały czas muszę sporo trenować na tej pozycji, w tym miejscu dzieje się wszystko znacznie szybciej, niż w tylnych formacjach. Czuję się na „szóstce” lepiej, ale granie na środku obrony nie jest dla mnie żadnym problemem – przyznał Skrzypczak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.